Архів новин
Нова книга професора В. М. Рахманова — «Внутрішньосімейні неврози. Психосоматичні, невротичні та соматофорні розлади у дітей та підлітків. Невластиві дітям дитячі захворювання у сльозах-переживаннях батьків та конфліктах у мікро- та макросередовищі»

Внутрішньосімейні неврози. Психосоматичні, невротичні та соматофорні розлади у дітей та підлітків. Невластиві дітям дитячі захворювання у сльозах-переживаннях батьків та конфліктах у мікро- та макросередовищі
Вийшла друком чергова, довгоочікувана читачами, книга професора, заслуженого лікаря України Вагіфа Мамедовича Рахманова «Внутрішньосімейні неврози. Психосоматичні, невротичні та соматофорні розлади у дітей та підлітків. Невластиві дітям дитячі захворювання у сльозах-переживаннях батьків та конфліктах у мікро- та макросередовищі». У черговій науковій праці відомого лікаря-психіатра, психотерапевта, психоаналітика розглянуто етіопатогенез, клінічну картину, діагностику невротичних та соматоформних розладів у дітей та підлітків. У монографії представлена концепція розвитку та формування невротичних та соматоформних симптомів та синдромів під впливом ендогенних та екзогенних біосоціальних та, насамперед, негативних соціальних, психотравмуючих, екологічних та ін. факторів у пери- та постнатальному періоді розвитку дитини. Невротичні та соматоформні розлади розглянуті у зв’язку з віковими періодами та їх клінічна картина викладена з урахуванням патоморфозу. Представлені диференціально – діагностичні критерії різних проявів невротичних та соматоформних розладів.

Докладніше
Відгуки наших пацієнтів, які з початком війни виїхали за кордон

Відгуки наших пацієнтів, які з початком війни виїхали за кордон

Пропонуємо вашій увазі відгуки наших пацієнтів, які з початком війни виїхали за кордон, але повертаються в Україну, в Дніпро, щоб продовжити лікування своїх дітей в нашому Інституті.

Ставлення до хвороби своєї дитини у батьків буває різним. Одні замикаються в собі і чекають допомоги від Бога, інші негайно шукають спеціалістів і хочуть допомогти дитині, деякі батьки, у тому числі й серед наших пацієнтів, після відвідування різних спеціалістів і, почувши про невтішний діагноз, самі опускають руки і в них починаються проблеми зі здоров'ям.

За статистикою Інституту професора Рахманова близько 5% батьків шукають різні способи допомоги та лікування своїх дітей. При цьому батьківський обов'язок та природний інстинкт допомогти своїй дитині не мають меж. У жовтні – листопаді закінчили черговий етап лікування в Інституті діти, які тимчасово у зв'язку з війною в Україні проживають за кордоном.

Там вони зіткнулися з різним відношенням до себе: у Польщі до мами хлопчика – аутиста викликали поліцію, а у Швейцарії навчили гуманно ставитись до таких дітей. Мами наших маленьких пацієнтів діляться враженнями від тимчасового перебування в інших країнах і ставлення до дітей, які потребують особливої ​​уваги.

Докладніше
Лікування “селфхарма” (патомімія) – самоушкоджуюча поведінка у підлітків

Лікування
Останнім часом до нас за допомогою все частіше звертаються батьки підлітків, які потрапили в залежність від модного зараз селфхарма (англ. self-harm) – навмисне навмисне самоушкодження доступних частин тіла у вигляді порізів. Одна з таких пацієнток закінчила перший етап лікування у нашому Інституті. Розповідає мама дитини — до цього я мала здорову доньку, нормально розвивалася, до 8 класу була відмінницею, дуже добре знає англійську. А після місяця дистанційного навчання почала скаржитися, що не вміє спілкуватися з однокласниками, не хоче йти до школи. Дійшло до того, що два тижні вчиться, потім два тижні хворіє, погано почувається, пропускає заняття…

Докладніше
Професор Рахманов проводить лікування пацієнтів в Баку, Азербайджанська філія НДІ

Сеанс голкорефлексотерапії (голковколювання). Август 2021, м. Баку, Азербайджан

Кожен день на прийом до професора Рахманова приходять люди зі словами — «Мені порадили звернутися до Вас». Майже 2 роки чекали приїзду професора Рахманова в Азербайджан пацієнти з м. Баку. Карантин вніс свої корективи та заплановане лікування довелося переносити на більш пізній термін. Позитивні результати лікування відзначають батьки дітей з органічними та функціональними розладами: ЗПР, аутизм, РАС, ЗПРР, ДЦП, ураження ЦНС, генетичними порушеннями, неврозами, нейросенсорні (сенсоневральні) порушення слуху та іншими неврологічними розладами…

Докладніше
Професор Рахманов переміг в номінації “Новатор охорони Здоров’я” та нагороджений орденом “Св. Пантелеймона”

Професор Рахманов Новатор Охорони Здоров'я 2021 та нагороджен орденом Св. Пантелеймона

Директор НДІ «Дитячої та сімейної психіатрії, психотерапії, психології, медичної та психосоціальної реабілітації», професор, доктор медичних наук, заслужений лікар і раціоналізатор України – Вагіф Мамедович Рахманов переміг в номінації «Новатор охорони Здоров’я».

Докладніше
Професор Рахманов удостоєний міжнародної нагороди «За гуманізм та благородство»

Диплом — За гуманізм та благородство

Сократовский номінаційного комітет прийняв рішення про присвоєння заслуженому лікарю та раціоналізатору України, доктору медичних наук, професору Вагифу Рахманова, директору НДІ “Дитячої та сімейної психіатрії, психотерапії, психології, медичної та психосоціальної реабілітації”, нагороди «За гуманізм та благородство» за відданість професії, збереження кращих медичних традицій, а також мужність і шляхетність в боротьбі з пандемією Covid-19. Цією відзнакою нагороджуються кращі медики й лікарі світу, які стоять на передовій боротьби з недугою.

Докладніше